BETPAS816.COM GİRİŞ

Betpas816.com giriş adresi değişti. Betpas816.com yeni adresi oldu. Betpas816.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas816.com Girişi.

Betpas816.com Giriş

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Ulusal Takımlardan Görevli Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, VAR kayıtlarının açıklanmasıyla ilgili olarak “Burada asla bir halde oyun yok, asla bir halde bir tarafın üzerine oynama yok ve ya ön plana çıkarma söz mevzusu olması imkansız.” dedi.

Altıntop, Antalya’daki bir otelde düzenlenen “WinterLeague Convention Hosted by Antalyaspor (WL Convention)” organizasyonu kapsamında Erden Or moderatörlüğünde, meydana gelen “Futbolda alıştırmacı eğitimi ve gelişimi” temalı panele UEFA Teknik Geliştirme Başkanı Frank Ludolph ile katıldı.

Panelin arkasından gazetecilere izahat icra eden Altıntop, dün Fenerbahçe ile Galatasaray içinde oynanan Süper Lig maçında futbol adına güzel şeyler gördüklerini söylemiş oldu.

Türk oyuncuların kendilerine öz itimatı, futbol gelişimi ve yaş averajı anlamında da iyi bir yolda bulunduğunun dün de bir ispatının yaşandığını dile getiren Altıntop, “Bizim için maç oldukca güzel ve değerliydi. Hakemimizin de oldukca iyi olması bizim için kıymetliydi. Hepsi birbirine bağlı paydaşlardan bahsediyoruz. Fakat hayallerimize oldukca uzağız. Bunu da kabul etmemiz lazım. Bu sebeple, beklediklerimiz ve uyguladıklarımız yada şu anda mevcut durum, ister istemez birbiriyle uyuşmuyor.” dedi.

Altıntop, Süper Lig takımlarında teknik direktörlük icra eden genç alıştırmacı sayısının artmasıyla ilgili sual üstüne, yeni nesilde dinamik ve yeniliklere açık olan, doğru mesai harcayan teknik direktörler bulunduğunu belirterek, uzun solukta Türk futboluna verimlilik sağlayacaklarına inandığını söylemiş oldu.

“Süper Lig’de iyi olacak teknik direktörlerimiz vazife alıyorlar. Çok da fazla renk kattıklarına inanıyorum.” ifadesini kullanan Altıntop, değişik oyun tarzları ve oyun dinamiklerinin bugün olmasa da yarın güzel bir geri dönüşünün olacağını belirtti.

“Bu bir kural dışı”

Altıntop, “VAR” kayıtlarını açıklayarak mahremiyetlerini gösterdiklerini dile getiren Hamit Altıntop, ne kadar saydam olduklarını ne kadar ciddi olduklarını ve ne kadar çaba içinde olduklarının altını çizmek için bunu yaptıklarını dile getirdi.

“Burada asla bir halde oyun yok, asla bir halde bir tarafın üzerine oynama yok yada ön plana çıkarma söz mevzusu olması imkansız. Bizim olduğumuz yerde bu olması imkansız.” ifadesini kullanan Altıntop, şöyleki devam etti:

“Bunun bir kural dışı bulunduğunu aslına bakarsan TFF Başkanımız Mehmet Büyükekşi söylemiş oldu. Bu bir istisnadır. İlk başta hakemlerimize haiz çıkmıyormuş şeklinde görünebilir. Aksine ilk günden itibaren ne kadar kıymetli olduklarını, ne kadar mühim olduklarını, bu oyunun oldukca mühim paydaşlarından biri olduklarını, onlara haiz çıkmamız icap ettiğinin altını devamlı çizerek söylüyoruz. Eğitim mevzusunda daha iyi mesafe kat etmemiz lazım. Bu yalnız federasyon ve hakemler üstünde değil, burada oldukca paydaş var. Burada kulüpler var, medya ayağı var, burada sponsor ayağı var. O denli oldukca ayak var ki sırf tek paydaşa hikayeyi yüklemek oldukca ucuz diye düşünüyorum. Kimse kusura bakmasın.”

“Hezimete uğradık”

Türk takımlarının bu yıl Avrupa’daki başarısı sorulan Altıntop, şu değerlendirmelerde bulunmuş oldu:

“Son senelerde Şampiyonlar Ligi’nde hezimete uğradık. Kulüplerimiz maalesef asla iyi netice alamadı, iyi görüntü veremedi. Şimdi Şampiyonlar Ligi’nin bir alt ligi olan Avrupa ve Konuşma Ligi’nde oynuyoruz. Birden hava da değişiyor anlatabiliyor muyum? Sonuçlarda iyi oluyor. Oyuncuların öz güvenlerine de dokunabiliyoruz. Gelişmelerini motive edebiliyoruz. Bu adım ilk başta negatif görünür fakat ne kadar pozitif yönde olabileceğini gösteriyor. Doğal olarak ki gene Şampiyonlar Ligi, doğal olarak ki UEFA ve FIFA’da ilk 10’a girmek fakat doğru analizler, doğru tespitler ve hayal ettiğimiz, istikrarlı şekilde adlar üstüne değil, sistem üstüne gitme hayalini de güçlendirmek için oldukca emin olmamız gerekiyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu