BETPAS816.COM ULAŞILABİLİR ADRESİ

Betpas816.com giriş adresi değişti. Betpas816.com yeni adresi oldu. Betpas816.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas816.com Girişi.

Betpas816.com Giriş

Fenerbahçe ara transferin ilk imzasını Samet Akaydın’a attırdı. Adana Demirspor’da yıldızı parlayan, ulusal ekip formasını kapan 28 yaşındaki oyuncuyu, onu Trabzon İdmanocağı’nda ilk keşfeden isim Kamil Aydın çarpıcı açıklamalarda bulunmuş oldu.

Şu an Trabzon Kanuni Ortahisar Futbol Kulübü’nde vazife meydana getiren Aydın, şunları söyledi:

“FUTBOLU ÇOK SEVİYOR”


“Samet’i İdmanocağı’nın altyapısına aldığımda 10 yaşındaydı. 
16 yaşına kadar bizimle kaldı. Evi uzaktı, gelip gitmesi zordu. Devamlı babası getirip götürüyordu. Bir kere geldiği vakit ayakkabısının biri vardı biri yoktu, garibandı. Babası devlet memuru, şartlar belli. Samet futbolu oldukça seviyor. Zamanında da oldukça çalıştı, şu anda da hususi antrenörüyle çalışmalarını sürdürüyor.”

“OYNAYACAĞIN YERE GİT KENARDA KALMA”

Trabzonspor U17 takımına verdik sadece beğenilmedi. Geri aldık. Boluspor U21 takımına kiralık yolladık. Hemen sonra Arsinspor’a verdik. Dedik ki bu çocuğun üstünde duralım, oldukça güzel bölgelere gelebilecek bir stoper… Hemen sonra Sancaktepespor için İstanbul’a gitti. İyi bir sürem geçirdi. Bilhassa Keçiörengücü’nde zirveye çıktı. O dönem beni aradı, ‘Sivasspor ve Adana Demirspor istiyor’ dedi. Ben de ‘Oynayabileceğin yere git. Kenarda kalırsan sorun olur, performansın geriler’ dedim. Adana Demir’e gitti, oldukça iyi bir performans sergiledi.

SERT OYNAR, YERDEN VE HAVADAN İYİ BİR KESİCİ

Samet futbola başladığı dönemde hücumda oynuyordu. Ikimiz de sert, fiziği iyi olan oyuncuları severiz. ‘Defansta deneyeceğim’ dedim. Bir denedim ki yerden, havadan hamleleri oldukça iyi. Sert oynuyor, iyi bir kesici. Dedim ki ‘Tamam sen artık stopersin.’ Anadolu’dan büyük takımlara gidince kaybolup giden adlar oldu. İnşallah Samet için böyle bir durum olmaz. Boş zamanlarında tatillerinde bilhassa antrenman hayata geçirmeye gelirdi. Oldukça çalıştı, Tanrı da yardımcısı oldu.


KASIM AYINDA ANLAŞTILAR!

Samet’in geçmişine baktığımız vakit hakikaten oldukça zorluklar çekti fakat kendini oldukça iyi yetiştirdi. Oldukça efendidir. Daima arar sorar. Son olarak Öğretmenler Günü’nde (24 Kasım) geldi ziyaretime… Fenerbahçe ile anlaştığını ilk o vakit söylemiş oldu. ‘İş bir tek imzaya kaldı’ dedi. A Ulusal Ekip’da da iyi oynayınca doğal ses getirdi. Aslına bakarsan üçlü defansla oynuyor Jesus, Samet’e kesinlikle talih verecektir. Bir dönem Trabzonspor da ilgilendi fakat onlara maliyeti yüksek geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu