BETPAS816.COM YENİLENEN GİRİŞİ

Betpas816.com güncel girişini kullanın. Betpas816.com yeni adresi oldu. Betpas816.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas816.com Girişi.

Betpas816.com Giriş

Borussia Dortmund’un genç yıldızı Youssafa Moukoko’nun gerçekte 18 değil 22 yaşlarında olduğu iddiası ortaya atıldı.

İlk olarak Alman basınında ortaya çıkan haberlerde Moukoko’nun resmi kayıtlarda 20 Kasım 2004 doğumlu olduğu sadece Kamerun’dan ev edinilmeden ilkin 2000 doğumlu olduğuna dair belgelerin olduğu açıklandı. Üvey babasının basına verdiği bilgilere gore Moukoko’nun gerçek adının Yousouffa Mohamadou olduğu, doğumunun ise bilinenden 4 yıl ilkin olduğu ifade edildi.

Mevzuyla ilgili Almanya Futbol Federasyonu’ndan verilen kısa bilgide Moukoko’nun vatandaşlık kayıtlarının incelenmiş olduğu ve oyuncunun doğum tarihinde bilinenden değişik bir sonuca ulaşılamadığı kaydedildi.

Eğer iddialar doğrulanırsa şuanda 18 yaşlarında olan Moukoko’nun yaşlarının 22 olduğu kayıtlara geçerek değişim yapılacak.

Sürem sonunda Dortmund’la sözleşmesi sona erecek olan Moukoko’nun Dortmund’dan yeni kontratında ciddi bir artış talep etmiş olduğu haberleri son günlerde spor sayfalarını sıkça meşgul etmişti.

Bu sürem ise Moukoko, Dortmund formasıyla çıkmış olduğu 22 resmi maçta 6 gol 6 asist üreterek takımına katkı sağlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu