BETPAS816.COMYENİ ADRESİ

Betpas816.com giriş adresi oldu. Betpas816.com yeni adresi artık. Betpas816.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas816.com Girişi.

Betpas816.com Giriş

Büyükler Türkiye Tekvando Şampiyonası, Konya’da start aldı.

Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Karatay Internasyonal Spor ve Kurultay Merkezi’ndeki organizasyonda, seremoninin arkasından yapmış olduğu konuşmada, şampiyonaya katılan tüm sporculara başarı diledi.

Türkiye Tekvando Federasyonunun bir federasyondan daha fazlası bulunduğunu belirten Şahin, şöyleki konuştu:

“Biz, 700 bin lisanslı sporcusuyla, sporcuların ailelerini de kattığımız süre ortalama 3,5 milyona yaklaşan sayıyla oldukca kuvvetli bir aileyiz. Spor, insanoğlunun fizyolojik ve ruhsal sağlığının yanında, iyi insan olma becerisini de geliştiren en büyük çalışmadır. Burada bulunan alıştırmacı, yargıcı ve sporcuların her biri iyi ve mukaddes bir yoldadır.”

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin ise tekvando branşının, Türkiye’yi internasyonal şampiyonalarda başarıya ulaşmış şekilde temsil eden branşlar içinde yer aldığını söylemiş oldu.

Kentte düzenlenen şampiyonaya 2 bin 100 sporcunun ve 4 bine yakın sporcu kafilesinin katılım sağladığını aktaran Şahin, tüm sporculara ve teknik ekibe başarı diledi.

Karatay Spor ve Kurultay Merkezi’ndeki müsabakaların ilk günü erkekler 58, hanımefendiler 53 ve 62 kilolarda müsabakalarla başladı.

Öte taraftan, 17 Ocak Salı günü tamamlanacak müsabakaların arkasından, 18 Ocak Çarşamba günü Türkiye Para Tekvando Şampiyonası düzenlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu