BETPAS816 SORUNSUZ GİRİŞİ

Betpas816 giriş adresi oldu. Betpas816 yeni adresi artık. Betpas816 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas816 Girişi.

Betpas816 Giriş

Milliyet Gazetesi Spor Müdürü Tayfun Bayındır, Sivasspor-Galatasaray müsabakasının VAR hakemi Özgüç Türkalp’in sözlerini ilk kez deklare etti. İşte Bayındır’ın yazısında öne çıkan ifadeler….

“SONRA ARADIM, TELEFONU KAPALIYDI”

Özgüç Türkalp’i oldukça severim. Ankara’da elimizde büyüdü desem yalan olmaz. Sağlam bir aile terbiyesiyle yetişmiş dürüst bir insandır. Hakemliği ne yazık ki oldukça tartışıldı. Anelka’nın eli, yafta şeklinde kariyerine yapıştı kaldı. Şimdi de bu son pozisyon… Maçtan sonrasında aradım, telefonu kapalıydı.

“İSTİFA MEKTUBUNU TFF’YE YOLLADI”

Ertesi gün düzgüsel bir rapor gönderdiğini ve raporunda da yanlış karar verdim diye yazdığını TFF kaynaklarımdan öğrendim. O günün ortalarında MHK kendisinden detaylı bir ek rapor daha istemiş. Özgüç de ofsayt ile ilgili olarak hata yaptığını, pozisyonu çözmekte zorlandığını, destek hakemlere verilen eğitimler kendilerine verilmediği için pozisyonda sorun yaşadığını, fakat yapmış olduğu hatanın kabul edilemez bulunduğunu belirtmiş ve gereğini yapacağını da vurgulamış (Ki dün sabah çekilme mektubunu TFF’ye yolladı)…

“PEKİ MHK NE YAPIYOR?”

İşin özeti şu: Özgüç Türkalp’i savunduğum falan yok. Ortada fahiş bir hata var ve kendisi de bunu kabul ediyor… Peki MHK ne yapıyor! Görevlendirdiği onca hakemin ofsaytı bilmediği ortaya çıkan MHK, şu an çekilme etmesi gerekirken, Türkalp’in “Hata yaptım, gereğini yaparım” söylediği raporunu VAR kararları açıklansın denen toplantıya getirmiyor.

“FUTBOLUMUZA GEÇMİŞ OLSUN”

Oysa, başkan Büyükekşi ve Sabri Çelik “Biz yetkimiz dahilinde kayıtları inceledik, hata yapılmış. Yargıcı de hatasını kabul etti. Artık vazife vermeyeceğiz” dese, iş bu noktaya gelmez VAR kayıtları da açıklanmazdı… “Ilkin kulübüm” deyip TFF yöneticiliği yapanlar buna izin verir miydi, orası kim bilir. Futbolumuza geçmiş olsun…” 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu