BETPAS818.COM SORUNSUZ ADI

Betpas818.com giriş adresi değişti. Betpas818.com yeni adresi oldu. Betpas818.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas818.com Girişi.

Betpas818.com Giriş

Avrupa Spor Başkentleri ve Şehirleri Federasyonu (ACES Europe) tarafınca “2023 Avrupa Spor Şehri” duyuru edilen Sakarya, bayrağı teslim aldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesinden meydana getirilen açıklamaya gore, Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Erenler Ulusal Eğitim Müdürlüğü koordinasyonuyla Avrupa Birliği projesi kapsamında kente gelen ACES Europe yöneticilerini makamında ağırladı.

Federasyonun İtalyan yöneticileri Alessio Di Maio ve Chira Spinato ile Danimarka’da gönüllü bir müessese olan FitforKids’in yöneticileri Pelle Plesner ve Ditte Gybel’i ağırlayan Yüce, konuklarına Sakarya’nın zamanı, gezinsel ve kültürel yapısı hakkında data verdi.

Sakarya’ya fanatik kaldığını belirterek spora meydana getirilen yatırımlar için teşekkür eden Di Maio, ACES tarafınca Sakarya’ya gönderilen Avrupa Spor Şehri Sakarya bayrağını Yüce’ye teslim etti.

Sakarya’nın tanıtım görüntülerini izleyen Di Maio, Sakarya’nın bu unvanı hakkettiğini dile getirdi.

Ziyaret sonunda Danimarkalı yöneticiler, Yüce’ye FitforKids adına armağan sundu.

Avrupa Spor Şehri Sakarya bayrağını teslim alan Yüce, gururlu olduklarını belirtti.

Bu unvanı almak için birçok kriteri tek tek yerine getirdiklerini aktaran Yüce, “Bayrağımızı bugün teslim aldık. Spora ve sporcuya olan yatırımlarımız artarak devam edecek. Şehrimizin adını tüm dünyada duyurmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. İnşallah 2023 senesinde Sakaryamızın adı, gerçekleştireceği internasyonal organizasyonlarla tüm dünyada yankılanacak.” ifadelerini kullandı.

Ziyarette, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Erenler Ulusal Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy ve öteki ilgililer yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu