BETPAS819.COM GİRİŞ ADRESİ

Betpas819.com giriş adresi oldu. Betpas819.com yeni adresi artık. Betpas819.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas819.com Girişi.

Betpas819.com Giriş

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, gündeme dair basın toplantısında açıklamalarda bulunmuş oldu.

Sarı-lacivertli kulübün başkanı, kendisinden ilkin basın toplantısı gerçekleştiren Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur’un açıklamalarına da değindi.

İŞTE ALİ KOÇ’UN YAPTIĞI AÇIKLAMALAR

“Nizami bir gol iptal ediliyor, kimse bilmiyor. Bu vakası Tanrı’ın bir hikmeti olarak görmek isterim. Dün meydana gelen vakadan ders alıp, lüzumlu, adımları atmalıyız. Erden Timur “Kıyamet kopartılıyor” dedi. Evet kopartılıyor, bu o şekilde yada bu şekilde bir vaka değil. Fenerbahçe’ye ‘Size ne oluyor?’ diyemezsiniz, ikimiz de yarışın içerisindeyiz. Buraya sırf bu vaka için çıkmadık. Kasım ayında 3 kez “Sorun var, MHK’den koku alıyoruz” dedik. Bu o şekilde bir vaka değil. Futbol dışı vakalar var mı? Buna bakmamız lazım. Aziz Yıldırım “Ne şikesi, memleket meselesi” dedi. Bu yargıcı hatası değil, memleket meselesi. Bir ihtimal bahis işi var. Seçim var, bir ihtimal ülkeyi karıştırmak istiyorlar. Bu hata değil!”

“ERDEN TİMUR’UN “LİGİ BİTİRTMEYİZ” SÖZLERİ”

“Ligi bitirtmeyiz, cenk, koro halinde…” Bana bakılırsa oldukça şuursuz açıklamalar. Kadrolu basın mensupları.. Bunlar konuşulduktan sonrasında TFF’nin iki gün sonrasında Galatasaray’ı ziyareti yanlış! Trabzonspor maçı öncesi geleceklerdi, yanlış anlaşılacağını söyledik. TFF bunu düşünmeliydi. Fakat o bir akademi ziyaretiydi. Mevzu yanlış yere gitti. İnşallah ocak ayının ilk haftasında görüşeceğiz.”

“Erden Bey’i oldukça iyi tanımıyorum fakat görüştüğümüzde uygar tavırları var. Fazlaca çabaladığını biliyorum. “İyilik kazansın” dedi. Ben her yerde bunu isterim. Vatanımızda iyilik kazanacaksa, ilk aday Fenerbahçe’dir. Bunu da yazın bir köşeye.”

“SAMİMİYETİN SORGULANIR”

“Erden Bey “Bu hatalar, yarın yapılacak şeylerin altyapısı için mi oluyor!” dedi. Bu derbi öncesi kendini koruma. “Bizlerden başka hakkaniyet arayan yok” derseniz, samimiyetiniz sorgulanır. Zamanı bir basın toplantısı olabilirdi fakat olmadı. Niçin senelerce konuşulan vahim hatalar hep Galatasaray maçlarında oluyor? Biri de bunu sorar. Ya da bir takımda VAR konuşmaları varken, başka takımda niçin yok? İnsanlar bunu da sorar!

“Erden Bey bir tek iptal olan gole odaklansaydı, Türk futbolunda hakkaten bu bir devrim der ikimiz de ayakta alkışlardık. Sadece bunun büyütüldüğünü düşünerek yaklaşırsanız, samimiyetiniz sorgulanır.”

“G.SARAY DEĞİL, HANGİ TAKIM OLSA OLURDU”

“Erden Bey bu muhteşem bir vaka, hepimiz şaşırdı. Yayınlarda bu analizler yapılmış oldu. Bu Galatasaray ile ilgili bir şey değil, vakayla ilgili. Hangi takıma olsa, bu tepki olurdu. Sektöre yeni girdiniz bilmiyorsunuz. Son dört senede Fenerbahçe’nin iyi mi hak aradığını bilirdiniz. ‘Aman Ankara bir şey demesin’ diye hepimiz sessiz kaldı.”

Erden Bey bundan daha azca vahim mevzuda neler söylediniz? “Cenk, ligi bitirtmeyiz…” Bu tarz şeyleri siz söylediniz. Şimdi yaygara mı koparıyor diyorsunuz? Derbi öncesi altlık yapılıyor. Basın toplantısından ilkin heyecanlıydım fakat şaşırdım. Eski tas, eski hamam.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu