BETPAS819.COM SAĞLAM GİRİŞİ

Betpas819.com güncel girişini kullanın. Betpas819.com yeni adresi oldu. Betpas819.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas819.com Girişi.

Betpas819.com Giriş

Galatasaray, Türkiye Futbol Federasyonu’nun VAR kayıtlarını kamuoyuna açıklamasının arkasından harekete geçti, kendi maçlarındaki diyalogların da bilinmesini istedi.

TFF’nin Sivasspor-Galatasaray ile Gaziantep-Beşiktaş karşılaşmalarındaki tartışmalı kararları ifşa etmesinin arkasından derhal harekete geçen sarı-kırmızılılar, randevusuz olarak Riva’daki TFF binasına gitti. Başkan Dursun Özbek ile Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur’u burada TFF Başkanvekili ve Galatasaray’ın eski yöneticisi Yusuf Günay karşıladı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’yi ziyaret eden Galatasaraylılar, TFF’den iki talepte bulunmuş oldu. Ilk olarak Cim-Bom’un sürem başından bu yana tartışılan pozisyonlarının VAR kayıtlarını talep eden Özbek, bunun sonrasında Fenerbahçe’nin önceki gün Antalya deplasmanında yediği, sadece ofsayt nedeni öne sürülerek iptal edilen golün VAR konuşmalarının kamuoyuna aktarılması icap ettiğini dile getirdi.

“YOKSA KORKUYOR MUSUNUZ?”

Sadece bu durum, Büyükekşi tarafınca pozitif yönde karşılanmadı. Bunun üstüne, TFF yetkililerine sitemde bulunan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, “Giresun, Trabzon, Kayseri ve Alanya maçlarımızın VAR kayıtlarını da açıklayın. Yoksa korkuyor musunuz?” diyerek tepkisini gösterdi. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu