BETPAS819.COM YENİ ULAŞIM ADRESİ

Betpas819.com giriş adresi değişti. Betpas819.com yeni adresi oldu. Betpas819.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas819.com Girişi.

Betpas819.com Giriş

Ara geçirme döneminde Adana Demirspor’dan Samet Akaydın’ı ekibine katarak müdafa hattını güçlendiren Fenerbahçe, çalışmalarına devam ediyor.

SEBASTIAN VILLA GÜNDEMDE

Sol bek ile beraber atak hattına da takviye ardında olan Fenerbahçe’nin Boca Juniors’ın 26 yaşındaki Kolombiyalı kanat-forveti Sebastian Villa’ya kancayı attığı iddia edildi. Birinci mevkisi sol kanat olan Sebastian Villa santrfor ve sağ kanatta da forma giyebiliyor. Sadece oyuncunun maliyetinin yüksek olduğu bilgisi de geldi. Boca Juniors’un Villa için kapıyı 12 milyon eurodan açmış olduğu, oyuncunun bonservisinin yüzde 30’unun da başka kulübe ilişkin olduğu da ifade ediliyor. Fakat bu fiyata yaklaşan kulüp olmaması ve oyuncunun sözleşmesinin 2024’te sona erecek olması da Boca’yı sıkıştıran mevzular. Kuvvetli fiziği ile yıpratıcı bir forvet olan Sebastian Villa için F.Bahçe’nin şartlarını zorlayacağı da gelen haberler içinde.

GÜÇLÜ FİZİĞİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Sebastian Villa, kuvvetli fiziği ile rakip savunmalar için son aşama yıpratıcı bir oyuncu. Sol kanat, sağ kanat ve santrfor mevkilerinde forma giyebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu