BETPAS819 GİRİŞ ADRESİ

Betpas819 giriş adresi değişti. Betpas819 yeni adresi oldu. Betpas819 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas819 Girişi.

Betpas819 Giriş

Beşiktaş’ın Konyaspor ile oynadığı maçın hemen hemen 1. dakikasında büyük bir şanssızlık yaşayarak topu ayağının altından kaçıran Mert Günok, buna karşın aynı karşılaşmadaki kurtarışlarının yanı sıra performansıyla itimat vermeye devam ediyor.

O POZİSYONDAN SONRA KALESİNDE DEVLEŞTİ

Teknik direktör Şenol Güneş de Konya maçında hatalı bir gol yiyen tecrübeli kaleciye sahiplendi ve oynatmaya devam edeceğini söylemiş oldu. Güneş’in tecrübeli eldivene güvenoyu vermesinin en mühim sebebi ise yediği hatalı gole rağmen ortaya koyduğu istatistikler. Konyaspor bu sürem 6 şutla Beşiktaş kalesine bir maçta en fazlaca isabetli şut çeken ekip olurken, buna rağmen Mert Günok 6 kurtarışa imza atmayı başardı ve rakiplerine geçit vermedi.

CEZA SAHASI DIŞINDAN %88’LİK BAŞARI YAKALADI

Yüzde 72’lik kurtarış yüzdesine haiz olan Mert Günok, ceza sahası içinden yüzde 65, ceza sahası dışından da yüzde 88’lik başarı elde etti. Mert Günok, Süper Lig’de bu sürem 6 maçta, kalesinde 7 gol görmüş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu