BETPAS820.COM GİRİŞ

Betpas820.com güncel girişini kullanın. Betpas820.com yeni adresi oldu. Betpas820.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas820.com Girişi.

Betpas820.com Giriş

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor’a ek gelir sağlayacak “Yandaş Çayı”nın tanıtımı gerçekleştirildi.

Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Harp Boyar, Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen tanıtım toplantısında, yandaş çayının kulübe katkı sağlayacağını söylemiş oldu.

Bir şirket ile anlaşarak Samsunspor markası adı altında yandaş çayı çıkardıklarını özetleyen Boyar, “Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. senesinde şehrimizin markaları futbol ve basketbol takımlarımıza şampiyonluklar fazlaca yakışacak ve inşallah gerçekleşecek. Samsunspor Kulübü Derneği olarak imzaladığımız bu proje, derneğimize maddi ve tinsel katkı sağlayacak. Maddi katkı bir gelir olacak, tinsel katkı da takımımızın güzide renkleriyle piyasada bir çay satışı gerçekleşmiş olacak. Bu kampanyanın ileriki yıllarda da sürmesini diliyoruz. Samsunsporlu olarak ilk kere bu şekilde bir organizasyonla çayımızın hanelere girmesi bizleri mutlu ediyor. Taraftarlarımızı çayımızı almaya çağrı ediyorum.” diye konuştu.

Dernek yönetim kurulu üyesi Arzu Uslu ise yandaş çayının yarından itibaren raflarda yerini alacağını belirterek, “Bir yudum çayda ikimiz de varız, sloganı ile kulübümüze katkı sağlayacak olan çayı, ilkin kentimizde sonrasında Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan Samsunsporlular hatta öteki taraftarların da damak tadına sunduk. Birinci derslik kalitede olan çayımıza her kesimin ilgi göstereceğini ve bilhassa takımına Samsunsporluların bu şekilde haiz çıkacağına inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Samsunspor İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan da anlaşmanın her insana hayırlı olmasını diledi.

Tanıtım toplantısında Samsunsporlu futbolcu Celil Yüksel ile basketbol takımının oyuncuları da hazır bulunmuş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu