BETPAS820.COM RESMİ ADRESİ

Betpas820.com giriş adresi değişti. Betpas820.com yeni adresi oldu. Betpas820.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas820.com Girişi.

Betpas820.com Giriş

Fenerbahçe’nin KAP’A bildirdiği Samet Akaydın’ı Adana Demirspor’a aldıran devrin teknik direktörü Cüneyt Dumlupınar, üstünde büyük emeği olan eski futbolcusunu Özgürlük’ten Süleyman Arat’a değerlendirdi.

“YENİ LUGANO OLUR”

Dumlupınar, 28 yaşındaki futbolcu için “Ben Karagümrük’ü çalıştırırken Samet, Şanlıurfa’da oynuyordu. Playoff’ta yarı finalinde rakip olduk, beğendim. Ben Demirspor’a geçince, o dönemki kulübü Keçiörengücü’nden alınmasını istedim. Aşırı istekli, hava toplarında üstün, topa oyuna süratli sokmakta oldukça yetenekli, sürpriz goller atar, oldukça karakterlidir, adam benzer biçimde adamdır. Esprilidir, takımın enerjisini yükseltir. Fakat en büyük özelliği soluğunu rakip santrforun ensesinde hissettirir. Asla santrfora nefes aldırmaz. Ben hırsıyla, golleriyle F.Bahçe’nin aranan kanı, simge futbolcusu ‘yeni Lugano’su olur’ diyorum.” ifadelerini kullandı.

BU SEZON LİG’DE EN FAZLA İKİLİ MÜCADELE KAZANAN STOPER

Pas %: 86
Kazanılmış olduğu ikili savaşım: 88
İkili savaşım %: 62
Hava topu %: 59
Pas arası: 31
Sahipsiz top kazanma: 79  

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu