BETPAS820.COM YENİ ALAN ADI

Betpas820.com giriş adresi değişti. Betpas820.com yeni adresi oldu. Betpas820.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas820.com Girişi.

Betpas820.com Giriş

Spor Toto 1’inci Lig’de 27 Kasım 2022’de oynanıp tribün terörü yüzünden ilk yarıda dinlence edilen Göztepe-Altay derbisi sonrası Futbol Federasyonu yönetiminden hükmen yenilgi cezası alan iki takımdan Göztepe’nin itiraz başvurusunu reddeden Tahkim Kurulu, Altay’ın müracaat dosyasını ise incelemeye devam etme sonucu aldı. Gürsel Aksel Stadı’nda golsüz devam ederken konuk Altay tribününden ateşlenen işaret fişeğinin maraton tribündeki Göztepe taraftarı Mehmet Çakır’ı ağır yaralaması, Çakır ambulansa taşınırken sahaya atlayan bir Göztepeli’nin söktüğü korner direği bayrağını koşup Altay kalecisi Ozan’ın kafasında kırması sebebiyle dinlence edilen olaylı maç sonrası Futbol Federasyonu yönetimi, 8 Aralık’ta iki ekibi da hükmen yenik duyuru etti.

TFF’nin sonucu sonrası iki ekip da Tahkim Kurulu’na itiraz başvurusu yapmış oldu. Tahkim, Göztepe’nin başvurusu üstüne meydana getirilen görüşme neticesinde, TFF yönetim kurulu kararının hukuka aykırılık yönünden meydana getirilen incelemesinde; usule, esasa ve talimatlara aykırı bir yön bulunmadığı anlaşıldığından itirazı reddetti. Altay’ın duruşmalı itirazında ise kulübü avukatlar Namık Kemal Marmara ve Ali Sami Er savundu. Meydana getirilen görüşme neticesinde dosyada incelemenin devamına oy birliği ile karar verildi. Altay Hukuk Kurulu, Tahkim Kurulu’na itiraz başvurusunda derbide Altay taraftarı Furkan Ersanlı’nın fişek atarak Göztepeli Mehmet Çakır’ı yaraladığı olayın tribünde gerçekleştiğine dikkat çekerken, güvenlik sorumluluğunun kendilerinde olmadığının altını çizmişti. 

Hukuk Kurulu, 50 sayfalık itirazında bu sürem iç sahada hiçbir vaka yaşanmadığını ve Altay’ın temiz bir iç saha siciline haiz bulunduğunu vurgulamıştı. Hükmen yenilgi kararının iptalini ve maçın kalmış olduğu yerden devam etmesini talep eden siyah-beyazlılar, kulübe verilen 6 maçlık seyircisiz oynama cezasında da indirime gidilerek düzenleme yapılmasını istemişti. Yargıcı raporunda Göztepe maçının dinlence edilme sebebinin Altay kalecisi Ozan’a Göztepe taraftarı Nihat Aydın tarafınca meydana getirilen hücum olduğu, ek raporda ise maçın dinlence edilme gerekçesine tribünde güvenlik maddesinin de eklendiği ileri sürülmüştü. Tahkim Kurulu’nun Altay’ın hükmen yenilgi sonucuna itirazını haftaya karara bağlaması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu