BETPAS820.COM YENİLENEN GİRİŞİ

Betpas820.com güncel girişini kullanın. Betpas820.com yeni adresi oldu. Betpas820.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas820.com Girişi.

Betpas820.com Giriş

Valerien Ismael döneminde Beşiktaş’ta destek alıştırmacı olarak vazife meydana getiren Dean Whitehead, görevinin sona ermesinden sonrasında ilk kez Britanya basınına röportaj verdi.

Cardiff City’nin geçici teknik direktörlük görevine getirilen Whitehead, Beşiktaş günleriyle ilgili garip ifadeler kullandı. İşte o sözler:

“BÜYÜK MAÇLARI KAZANAMAMAK BASKI YARATTI”

“Ben yaşadığım deneyimlere pişmanlık olarak asla bakmam. Büyük maçları kazanamazsanız baskı altında olmanız düzgüsel. Fazlaca büyük bir kriz yaşamadık fakat Fenerbahçe ve Trabzonspor maçlarını içeride kazanamamak bir baskı yarattı. Büyük takımlar büyük maçları kazanmak zorundadır”

“BAŞKAN BASKI ALTINDA OLDUĞU İÇİN BİZİ GÖNDERDİ”

“Başkan aslen gitmemizi istemedi bence fakat ayrılık kararını verirken birazcık baskı altındaydı. Gene de herşeye karşın mükemmel bir tecrübe oldu. O futbol kültürünün içine doğru şekilde giriş yaptık ve elimizden gelen en iyi emek vermeyi gösterdik. Kısa sürdü fakat ben de konfor alanımdan çıkarak savaşmaktan korkmadığımı gösterdim”

“Taraftarın tesiri oldukca büyük. Hayatımda Beşiktaş taraftarının çıkardığı kadar gürültüyü hiçbir yerde duymadım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu