BETPAS820 EN YENİ GİRİŞİ

Betpas820 giriş adresi oldu. Betpas820 yeni adresi artık. Betpas820 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas820 Girişi.

Betpas820 Giriş

Türkiye Okçuluk Federasyonunun etkinlik programında yer edinen 2023 Salon Federasyon Kupası, Samsun’da başladı.

İlkadım Okçuluk Tesisleri’nde meydana gelen müsabakalara 79 kulüpten 334 sporcu katılıyor.

Organizasyonun ilk gününde klasik ve makaralı yayda sıralama atışları yapılmış oldu.

Türkiye Okçuluk Federasyonu Teknik Kurul Başkanı Alper Aytaçoğlu, AA muhabirine, okçuluğun son dönemde ilgi gören bir spor bulunduğunu söylemiş oldu.

Ülke bazında okçuluğun geliştiğini dile getiren Aytaçoğlu, “Dünya genelinde artık Türkiye okçulukta oldukca mühim bir yerde. İleri seviyede performans gösteren sporculara sahibiz. Federasyonumuzun 2023 senesinde gerçekleştirdiği ilk yarışma Salon Federasyon Kupası. 35 bölgeden 79 kulüpten 334 sporcumuz turnuvaya katıldı.” dedi.

Federasyon Kupası’nın, 13 Şubat’ta Samsun’da yapılacak Salon Avrupa Şampiyonası öncesinde ulusal takımın belirlenmesi yönünde mühim olduğuna işaret eden Aytaçoğlu, “Federasyon Kupası, ulusal takımın seçilmesi ve sporcularımızın performansını gösteren son yarışma olduğundan bizim için mühim bir yarışma. Bu yarışma ile ulusal sporcularımızı belirleyeceğiz ve Avrupa Şampiyonası için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Samsun’da 13 Ocak Cuma günü sona erecek organizasyonda çarşamba madalya atışları yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu