BETPAS820 SORUNSUZ GİRİŞİ

Betpas820 giriş adresi değişti. Betpas820 yeni adresi oldu. Betpas820 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas820 Girişi.

Betpas820 Giriş

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altınordu’nun futbol akademisinin teknik direktörü Bülent Kayıtken oldu.

Altınordu Kulübünden meydana getirilen açıklamada, Metin Oktay Yerleşkesi’nde kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan ile bir araya gelen Kayıtken’in kırmızı-lacivertli kulüple sözleşme imzaladığı açıklandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Özkan, esas işlerinin Avrupa’nın 5 büyük ligine ustalaşmış futbolcu yetiştirmek bulunduğunu beyan etti.

Organizasyonlarında 12 yaş altı takımdan A Ekip’a kadar aynı sistemin uygulanabilirliğini sağlamanın kolay olmadığını bildiren Özkan, şunları kaydetti:

“Kaliteli üretim o şekilde söylendiği benzer biçimde derhal hızla olan bir şey değil. Örnek aldığımız Athletic Bilbao bu işe 1911 senesinde başladı. Yalnız kendi bölgelerinden yetiştirdikleri oyuncuları ile oynuyorlar ve La Liga’dan düşmeyen 4 takımdan birisi. Bu ülkenin makus talihini değiştirebilmek için savaşım edeceğiz. Tek derdimiz gece gündüz 24 saat biz iyi mi bu toprakların evlatlarından en üst düzeyde, kalitede, kapasitede ve güçte hem mental hem de fizyolojik olarak en iyi oyuncuları yetiştiririz bunun çabası içindeyiz.”

Bülent Kayıtken de Altınordu’nun vizyonu doğrultusunda çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu