BETPAS820 YENİ ALAN ADI

Betpas820 güncel girişini kullanın. Betpas820 yeni adresi oldu. Betpas820 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas820 Girişi.

Betpas820 Giriş

Fırat Aydınus, Galatasaray’ın Demir Grup Sivasspor’u 2-1 yenik etmiş olduğu maçın hakemi Erkan Özdamar’ı yorumladı.

TV8.5’ta konuşan Fırat Aydınus, “Son ana kadar ne vereceğini bilmeyen Erkan Özdamar gördük. Bu benzer biçimde pozisyonlarda hakeme tünele girdi denilir. Hakemlik yapmış kişiler vücut dilini görmüş olduğu an direkt anlayabilir aslına bakarsan. Erkan Özdamar’ın vücut dilinin yansıması direkt bu şekildeydi.” dedi.

Aydınus, “VAR’da aslına bakarsan uzun süre izledi. Oradan baktı, buradan baktı. Hala güvenilir değil.” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Demir Grup Sivasspor, özgür vuruş sonrasında Galatasaray ceza sahasında yaşanmış olan karambolün arkasından Fredrik Ulvestad topu ağlara gönderdi. Fernando Muslera ve sarı-kırmızılı futbolcular pozisyona itiraz etti.

Orta yargıcı Erkan Özdamar, VAR hakemi Özgüç Türkalp ile görüştükten sonrasında monitöre giderek pozisyonu izledi. İlk olarak Erkan Özdamar’ın, Victor Nelsson’a faul yapıldığı sebebi öne sürülerek golü iptal etmiş olduğu konuşuldu. Maçın arkasından bu golün ofsayt sebebi öne sürülerek iptal edilmiş olduğu öne sürüldü fakat mevzuyla ilgili net bir bilgiye ulaşılamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu