BETPAS821 ULAŞILABİLİR ADRESİ

Betpas821 güncel girişini kullanın. Betpas821 yeni adresi oldu. Betpas821 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas821 Girişi.

Betpas821 Giriş

İspanya’nın Barselona kentinde cinsel hücum suçlamasıyla 20 Ocak’ta tutuklanan Brezilyalı futbolcu Dani Alves’in güvenlik sebebi öne sürülerek başka bir cezaevine nakledildiği bildirildi.

İspanyol basınının, futbolcunun 3 gündür bulunmuş olduğu Brains 1 adlı cezaevinin yetkililerinden almış olduğu bilgilere nazaran, Alves güvenlik sebebi öne sürülerek bu sabah Brains 2 cezaevine nakledildi.

Futbolcunun, 200 kadar mahkumun olduğu Brains 1’de duş benzer biçimde fazlaca sayıda ortak alanların olmasından dolayı güvenlik kaygısı duyduğu, “düzgüsel bir sürecin işletildiği” ve 80 mahkumun olduğu, tek kişilik hücrelerin bulunmuş olduğu Brains 2’ye götürülmüş olduğu ifade edildi.

Alves’i yeni cezaevinde psikolog ve tabip haricinde avukatıyla da görüşeceği bilgisi verildi.

Barselona kentindeki bir diskoda 30 Aralık 2022 gecesi 23 yaşındaki bir hanıma cinsel saldırıda bulunmakla suçlanan Alves, 20 Ocak’ta Meksika’dan Barselona’ya gelmesinin arkasından gözaltına alınmış arkasından çıkartıldığı mahkemede hakimin kararıyla kefaletsiz geçici tutuklanmıştı.

İspanyol medyasının fazlaca yakından takip etmiş olduğu vakada, 2 Ocak’ta Barselona’da karakola giderek Alves hakkında kabahat duyurusunda bulunan kadının, herhangi bir halde futbolcudan tazminat istemediği, yalnız cezasını çekmesini talep etmiş olduğu iddia ediliyor.

Alves’in ise polise ve mahkemeye verdiği toplam üç ifadede değişik konuşmuş olduğu, ilk bayanı tanımadığını, sonrasında barda tanıştığını sadece suçlamaların doğru olmadığını, son olarak da kadının gelmiş olarak kendi kucağına oturduğunu söylediği ileri sürülüyor.

Video görüntülerinin ve şahitlerinin kadının suçlamasını doğrulayan yönde olduğu İspanyol gazetelerinde yazarken, Alves’in avukat değiştirdiği ve yeni bir ifade vermek için mahkemeye başvurduğu belirtiliyor.

İspanya’daki mevcut yasalara nazaran Alves’in 1 ila 12 yıl hapis cezası alma ihtimali bulunuyor.

Meksika ekibi UNAM’da forma giyen 39 yaşındaki Alves, daha ilkin Bahia, Sevilla, Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germain ve Sao Paulo’da vazife yapmıştı.

Öteki taraftan Barcelona Teknik Direktörü Xavi Hernandez de eski ekip arkadaşı olan Alves ile ilgili sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirterek, önceki oynanan Getafe maçının sonunda gazetecilere şu açıklamada bulunmuş oldu:

“Sanırım söylemek istediklerim birazcık yanlış anlaşıldı ya da ben gerektiği kadar açık olamadım. Mağdur konusunu birazcık görmezden geldim. Bu tip tüm eylemleri kınamak durumundayız. Mağdura ve bu tür şiddetin öteki tüm mağdurlarına desteğimi ifade etmek isterim. Onlardan özür arzuluyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu