BETPAS822.COM GİR

Betpas822.com giriş adresi oldu. Betpas822.com yeni adresi artık. Betpas822.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas822.com Girişi.

Betpas822.com Giriş

Fenerbahçe Spor Kulübü, Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin kulüp başkanvekili Erol Bilecik hakkında yapmış olduğu açıklamaya cevap verdi.

İşte kulübün açıklaması; 

Spor medyasında bazı kulüplerin maşası olup rakipleri, başkanları, yöneticileri, sporcuları hedef alan, kara çalma ve hakaretler eden gazeteci görünümlü profilleri desteklediğini açıklayan Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin açıklamasını takip ettik.
 
İçinde “Sırf sizin istediğiniz şeklinde konuşmadıkları için gazetecileri hedef göstermek kimsenin hakkı değildir” şeklinde ironik bir cümle de içeren bu açıklamayı dikkate almadığımızı kendilerine iletiyoruz.
 
Temel görevi, gerçekleri nesnel bir şekilde, çarpıtmadan, sansürlemeden aktarmak olan gazeteciliğin, bu profiller ile bugün geldiği vahim durumu yok sayan TSYD’ye, gazetecilik mesleğinin temel ilkelerini hatırlatıyor;
 
Açıklamaya mevzu bu profillerden bazılarının gazetecilikle iyi mi taban tabana zıt durumda olduklarını, gazetecilikle ilgilerinin hangi seviyede bulunduğunu aşağıda yer edinen birkaç örnek ile kamuoyunun dikkatine sunuyoruz.
 
Bu adlar tarafınca ekranlarda ve sayfalarda bu yaklaşımın sayısız örneğinin verildiğini de ekliyoruz.
 
Bu vesileyle bu mukaddes mesleği yansız duruşla, emekle, fedakarca icra eden tüm basın mensuplarına duyduğumuz sonsuz saygıyı da vurgulamak istiyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu