BETPAS822.COM KAYIT ADRESİ

Betpas822.com giriş adresi oldu. Betpas822.com yeni adresi artık. Betpas822.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas822.com Girişi.

Betpas822.com Giriş

Spor Toto 1’inci Lig’de kümede kalma mücadelesi veren ve ekonomik olarak kötü bir dönemden geçen Altaş Denizlispor’da önceki gün meydana getirilen muhteşem genel kurulda başkan talibi çıkmaması sebebiyle görevine devam etmek durumunda kalan mevcut Başkan Mehmet Uz değerlendirmelerde bulunmuş oldu.

Her insanın kendilerini suçladığını sadece kimsenin göreve talip olamadığını ifade eden Uz, “Kulübü yönetemediğimizi söyleyenler söze erişince konuştu. ‘Kulübü bizlerden daha iyi yönetecek birileri gelsin, göreve talip olsun’ dedik. Kimse bunu yapamadı. İyi niyetle biz görevimizi sürdürdük. Eyüpspor maçına kadar oyuncularımıza paralarını verdik. Kimse kulübü sahiplenmiyor. Denizli’nin ileri gelenleri, sanayiciler, iş insanları takıma haiz çıkmalı. Mecburen görevimize devam edeceğiz. Sadece bu şekilde gitmez. Gerekirse çekilme da ederiz. Kulüp kayyuma kalır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu