BETPAS822.COM RESMİ ADRES

Betpas822.com güncel adresi değişti. Betpas822.com yeni girişi oldu. Betpas822.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas822.com Girişi.

Betpas822.com Giriş

Başkan Ahmet Ağaoğlu, asbaşkan Ertuğrul Doğan ve teknik direktör Abdullah Avcı içinde meydana getirilen İstanbul’daki 3’lü zirveden ‘yola devam’ sonucu çıktı. Trabzonspor Yönetimi, hocasının arkasında dururken; transferle ilgili yol haritası çizildi.

5-6 FUTBOLCU YOLCU

Abdullah Avcı, ekipteki bazı yıldızların performansından memnun olmadığını yeniden dile getirirken, gelecek tekliflerin değerlendirilmesi kararlaştırıldı. Buna gore, kıymetini bulacak isimlerle yolların ayrılması umut ediliyor. 40 milyon Euro’yu geçen net maaş bütçesini, 30 milyon Euro seviyelerine çekmek isteyen bordo-mavililer’de, minimum 5-6 oyuncuyla yolların ayrılması planlanıyor.

Eğer iç transferde planlanan operasyon gerçekleştirilir ve bonservis kazancı da sağlanırsa, ekibe takviye gündeme gelecek. Ilk olarak sağ kanat bölgesinin güçlendirilmesi düşünülüyor. Edin Visca tekrardan sakatlandığı için yerine nokta atışı bir hamle yapılacak. Ek olarak forma şansı bulamayan Emrehan Gedikli, Taha Altıkardeş ve Kerem Şen şeklinde gençlerin de oynayacakları kulüplere kiralanacağı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu