BETPAS822.COM SAĞLAM İSMİ

Betpas822.com güncel girişini kullanın. Betpas822.com yeni adresi oldu. Betpas822.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas822.com Girişi.

Betpas822.com Giriş

Ümraniyespor Başkanı Tarık Aksar, Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus‘un “Ümraniye Stadyumu’nda Süper Lig maçı oynanmamalı. Ben Türkiye’ye geldiğimden beri Fenerbahçe maçları, Portekiz’de canlı yayınlanıyor. Rakibimize saygı duyuyorum fakat o stadyumda maç oynanmamalı” sözlerine Beyaz TV’ye yapmış olduğu açıklamalarla yanıt verdi.

“JESUS, KENDİ ÜLKESİNE BAKSIN”

Fenerbahçe’nin teknik direktörüne tepki gösteren Tarık Aksar “Jesus ilkin kendi ülkelerindeki statlara baksın. Portekiz’de, Avrupa’da oldukça maç izledim. Bizim statlarımız oldukça kaliteli. Ümraniyespor 84 yıl sonrasında Süper Lig’e çıktı. Bizim yeni bir stat ihtiyacımız var, bunu en kısa zamanda yapacağız. Biz işimizi yapıyoruz.” dedi.

“ZEMİN GÜZEL, SIKINTI YOK!”

Jorge Jesus’a göndermede bulunan başkan Aksar “Jorge Jesus’un açıklamalarını umursamadım. Saha zemini güzel, butik bir stat. Futbolcular sahada oynayacak, tribünde oturmayacak. Bir sürü takımla oynadık, asla sorun çıkmadı.” açıklamasını yapmış oldu.

“İSTANBUL’DAKİ STAT SAYISI, PORTEKİZ’DE YOK”

Türkiye’deki statların iyi bulunduğunu söyleyen Tarık Aksar “Bu mevzulara girmek istemiyorum fakat bizim sahalarımız, Portekiz’den oldukça oldukça daha iyi. Yalnız İstanbul’daki statlar kadar bile Portekiz’de statları yoktur.” şeklinde konuştu.

“DEDEYE SAHİP ÇIKALIM” PAYLAŞIMI

Ümraniyespor’un “Dedeye haiz çıkalım” paylaşımıyla ilgili izahat icra eden başkan Tarık Aksar “Toplumsal medyadaki arkadaşımız tatlı bir gülmece yapmak istedi, ‘Tamam’ dedim. Burada komiklik var, Fenerbahçeliler aslına bakarsan ‘Dede’ diye seviyor hocalarını. Yemediğimiz söz, sövgü kalmadı. Fenerbahçe, bizim dostumuz, kardeşimiz. Çıkıp bir maç yapacağız ve inşallah kazanacağız.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu