BETPAS822.COM SORUNSUZ ADRESİ

Betpas822.com giriş adresi değişti. Betpas822.com yeni adresi oldu. Betpas822.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas822.com Girişi.

Betpas822.com Giriş

Spor Toto Süper Lig’in 20. haftasında konuk etmiş olduğu Beşiktaş’a 2-0 yenilen Yukatel Kayserispor’da kulüp başkanı Ali Çamlı, takımının galibiyeti fazlaca istemesine karşın kazanamadığını söylemiş oldu.

Karşılaşmanın peşinden stat çıkışında açıklamalarda bulunan Çamlı, Kayserispor topluluğunun Beşiktaş maçında yengi almak için ciddi hazırlıklar yaptığını belirtti.

Fena futbol oynamadıklarını özetleyen Çamlı, “Bugün bu şekilde oldu. Aslına bakarsak ekip fazlaca istedi. Hafta boyu da bunun için fazlaca ciddi hazırlıklar yapmış oldu. Kısaca ben bire bir içlerindeyim fakat olmadı. Bugün gol noktasında oyunun geneline baktığınız vakit Kayserispor fena futbol oynamadı. Anlaşılır benzer biçimde değil. Nasip diyelim, inşallah bundan sonrası iyi olur.” diye konuştu.

Çamlı, Thiam ve Gavranovic’in sakatlıklarıyla ilgili, “İnşallah onların bir haftalık bir süreleri var. Thiam iyileşti aslına bakarsak fakat antrenman eksiği olduğundan bugün oynamadı. Gavranovic de inşallah burada oynayacağımız Fenerbahçe maçında sahada olur.” ifadelerini kullandı.

Onur Bulut’un transferi için kendilerine teklif gelip gelmediğinin sorulması üstüne Çamlı, şunları kaydetti:

“Hepimiz konuşuyor bir tek biz bir şey bilmiyoruz. Herhalde bilmesi ihtiyaç duyulan şahıs kulüp başkanı olarak benim fakat Onur Bulut mevzusunda bir ben informasyon sahibi değilim. Aklına esen oraya buraya gönderiyor. Onur burada benim futbolcum. Sürem sonuna kadar da ben de bilhassa kalmasını isterim. Benim takımımın Onur’a ihtiyacı var. Ikimiz de ligden düşmemeye oynayan bir ekip değiliz. Yukarıları hedeflediğimiz için inşallah ekibi muhafaza edip asla kimseyi göndermek benzer biçimde bir niyetim yok.”

Kayserispor’un büyük bir topluluk bulunduğunu vurgulayan Çamlı, her türlü zorluğu aşabileceklerini açıkladı.

“Burası sahipsiz bir ekip falan değil”

Basın mensuplarının Kayserispor’un puan silme cezasını Tahkim Kuruluna götürdüğünü hatırlatması ve son durumu sorması üstüne Çamlı, şöyleki konuştu:

“Dostlar o mevzuda itirazımızı yaptık. Tahkim de yalnız itirazımızı değerlendirme sonucu verdi. Verecekleri her karara saygımız var. Ben bir tek bugün bir karara saygısız davranıyorum. İkinci golden önceki faule, onu da izlesin tüm sorumluları. Kısaca bu bir, iki, üç, dört… Kısaca burası sahipsiz bir ekip falan değil. Kayserispor topluluğunun sahipleri de fazlaca kuvvetli, yönetenler de fazlaca kuvvetli, ekip da fazlaca kuvvetli. O, beni fazlaca üzdü. Aslına bakarsak asla tarzım değil benim bu şekilde şeyler konuşmak fakat maalesef kısaca bu faul, Alanya’daki faul… Kısaca hangisine çalacaksınız? İnsaf. Başka bir şey demiyorum.”

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu