BETPAS822 SAĞLAM GİRİŞİ

Betpas822 güncel girişini kullanın. Betpas822 yeni adresi oldu. Betpas822 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas822 Girişi.

Betpas822 Giriş

Trabzonspor’da 5-0’lık Alanyaspor yenilgisinin peşinden teknik direktör Abdullah Avcı, yapmış olduğu açıklamayla kafaları karıştırmıştı. Önceki gün bordo-mavili taraftarlar, Avcı’nın evinin önüne giderek ona destek vermiş ve tecrübeli hoca da “Mücadeleye devam” demişti.

Dün ise Başkan Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Ertuğrul Doğan ve Abdullah Avcı, İstanbul’da bir araya gelmiş olarak durum değerlendirmesi yapmış oldu. Bu görüşmenin detaylarına da SABAH SPOR ulaştı. İşte perde arkası…

1-PERFORMANS ANALİZİ

Ekipteki tüm oyuncuların performansı ve genel durumu masaya yatırıldı. Abdullah Avcı, bu konudaki fikirlerini yöneticilerle paylaştı.

2-TRANSFERE ONAY ÇIKTI

Herhangi bir oyuncunun kadro dışı bırakılması mevzusu gündeme gelmedi. Sadece ara geçirme sürecinin başlaması sebebiyle takımda teklif gelecek futbolculara yönelik rakamsal doygunluk oluşması durumunda değerlendirilmesi yönünde karar çıktı.

3-DAHA SEÇİCİ OLUNACAK

Görüşmede yöneticiler kendi adlarına, teknik direktör Abdullah Avcı da kendi adına, “Yaptığımız hatalardan ders çıkarmalıyız, geçirme mevzusunda bilhassa daha seçici olmalıyız” dedi.

4-YENİ PLANLAMA YAPILACAK

Ara geçirme döneminde takımdan ayrılması olası oyuncuların sayısına ve buradan gelecek olan rakama bağlı olarak yeni bir geçirme planlaması yapılacak. Sadece bütçe azaltılamazsa geçirme çalışmasına girilmeyecek.

‘ENDİŞEYE GEREK YOK BAŞARILI OLACAĞIZ’

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, görüşmenin peşinden kulübün web sitesinden bir izahat yayımladı. Ağaoğlu şu ifadeleri kullandı: “Futbolda bazen negatif neticeleri ve gelişimleri Trabzonspor olarak da yaşıyoruz. Mühim olan bundan sonrasında hataların tekerrür etmemesi için kısa, orta ve uzun solukta alınması ihtiyaç duyulan tedbirlerdir. Bu tarz şeyleri her aşamada geniş kapsamlı bir halde ele aldık. Sorunları masaya yatırdık. Çözüm önerilerini ve alınması ihtiyaç duyulan tedbirleri tartıştık. Trabzonspor toplumu kaygı etmesin. Takımına güvensin. Desteklemeye devam etsin. Trabzonspor her yönüyle büyüktür ve bütünlük içindeki bir camiadır. Bütünlüğümüzü asla kaybetmeyelim. Hocamıza güvenimiz tamdır ve takımımız bu olumsuzlukları alacağı başarıya ulaşmış neticelerle giderecektir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu