BETPAS823.COM GİRİŞİ

Betpas823.com güncel adresi değişti. Betpas823.com yeni girişi oldu. Betpas823.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas823.com Girişi.

Betpas823.com Giriş

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türk futbolunu daha iyi noktaya taşıyacaklarını söylemiş oldu.

Riva’da bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp ve Eğitim Tesisleri’ndeki meydana gelen “Türkiye Futbolu Stratejik Planlama Emek harcama Toplantısı”na, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri, TFF Onursal Başkanı Şenes Erzik, Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı Fernando Gomes, kulüp başkanları ile davetliler katıldı.

Büyükekşi, yapmış olduğu konuşmada, Türkiye Futbol Federasyonunun Türk futboluna rehberlik eden 100 senelik bir çınar bulunduğunu vurgulayarak, “Göreve geldiğimizden bu yana futbolun sorunlarını çözmek ve marka kıymetini yükseltmek için çalıştık. Şunu kolaylıkla söyleyebilirim, bu salonda bulunan hepimiz durmadan, yorulmadan ülke futboluna katkı koymaya çalışıyor. Hepimizin amacı ortak; Türk futbolunu her anlamda daha ileriye taşımak. Yolumuzu da hedefimizi de ortak akılla belirleyeceğiz. Böylece nerede olduğumuzu ölçebilir, eksiklerimizi değerlendirebilir, kuvvetli adımlar atabiliriz.” ifadelerini kullandı.

Mevlana’nın “Her şey gelip geçici ey gönül. Bak, azca ilkin aldığın nefes bile geldi geçti. Sen kalımlı olana razı ol” sözünü ifade eden Mehmet Büyükekşi, konuşmasını şöyleki sürdürdü:

“Bu salonda bulunan hepimiz bir kulübü, bir kurumu, bir derneği, bir camiayı temsil ediyor. Tamamımız gelip geçiyiz. Sadece bıraktığımız eserlerle, yaptığımız güzel şeylerle kalıcı olabiliriz. Türk futbolunun geleceğini beraber yazma düşüncesiyle Bu salonda bulunan her insana şimdiden tek tek teşekkür ediyor ve sizleri alkışlıyorum. Hep beraber Türk futbolunun stratejisini belirleyerek kısa, orta ve uzun vadeli bir uygulama planı ortaya koyacağız. Bu salonda altyapımızdan gelen millilerimiz bulunuyor. İşte onlar 5 yıl sonrasında, 10 yıl sonrasında, dünya arenasında ülkemizi başarıyla temsil edecek futbol elçilerimiz. Hep beraber ortaya koyacağımız yol haritası ışığında bu değerlerimizle beraber, Türk futbolunu bugünkünden de daha iyi noktalara taşıyacağız.”

– “Yol haritalarını beraber oluşturacağız”

2009 senesinde TFF’nin hazırladığı strateji planına paydaşların katkısının olmadığını ve bundan dolayı de bu planın uygulamaya geçmediğini hatırlatan Büyükekşi, “Bu anlamda hazırlayacağımız strateji belgesi, bilimsel niteliği olan bir emek harcama değil, sizlerle beraber belirleyeceğimiz, uygulanabilir hedefleri olan ve tüm paydaşların amaçlarına yetişmesi için hayata geçireceği bir yol haritasıdır. Stratejiyi hazırlamak kadar bunu uygulamaya geçirmek ve sonuçlandırmak da önemlidir. Biz bugün burada toprağa bir tohum atıyoruz. Bunu büyütecek, besleyecek ve yaşatacak olan sizlersiniz. Bugün ilkini başlatacağımız ve tüm paydaşlarımızın etken olarak içinde yer alacağı çalıştaylarımızda, Türk futbolunun sorunlarını ve çözüm önerilerini içeren yol haritalarını beraber oluşturacağız. Bu görüşmelerin arkasından mayıs ayının başlangıcında çalışmamızı tamamlamayı planlıyoruz.” şeklinde konuştu.

Cumhuriyet’in ve federasyonun 100. senesinde yeni bir başlangıç yapmak istediklerini de söyleyen Mehmet Büyükekşi, konuşmasını şöyleki sürdürdü:

“Oluşturacağımız strateji planı TFF’nin değil Türkiye futbolunun strateji planı olacak. Kişilerden bağımsız uygulanabilir bir yol haritası oluşturacağız. Bugün startını verdiğimiz bu strateji emek harcaması, Türk futbolunun gelecek hedefleri doğrultusunda, gereksinim duyduğu her alanda geleceğini kurgulayacak mühim bir adımdır. Futbol toplumu olarak ilk kez böylesine kapsamlı ve bütüncül bir strateji belgesi ortaya koyacağız. Haiz olduğumuz üstün potansiyeli ve özelliklerimizi ortak emek harcama kültürüyle ortaya koyacağımız bir stratejiyle beslediğimizde arzu ettiğimiz kalıcı başarılar da bununla beraber gelecektir. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını futbolda yeni başarı hikayeleri ile taçlandırma kararlılığımızla; strateji çalıştayımızın ülke futbolumuza hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Görüşmede TFF 1. Başkan Vekili İbrahim Burkay, Portekiz Federasyon Başkanı Fernando Gomes, UEFA İş Geliştirme Müdürü Oleksandr Kucheriavyi ve UEFA Futboldan Görevli Başkanı Zvonimir Boban, açıklamaların arkasından birer sunum gerçekleştirmiş oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu