BETPAS823.COM GİRİŞİNİ YAP

Betpas823.com güncel adresi değişti. Betpas823.com yeni girişi oldu. Betpas823.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas823.com Girişi.

Betpas823.com Giriş

Başakşehir formasını uzun seneler giyen Alexandru Epureanu’nun yeni adresi Ümraniyespor oldu.

Başakşehir, Moldovalı futbolcu ile yolların ayrıldığını deklare etti. Bu gelişmeden kısa bir süre sonrasında Ümraniyespor, 36 yaşındaki futbolcu ile sürem sonuna kadar sözleşme imzalandığını duyurdu.

Başakşehir’in açıklaması şu şekilde;

“Kulübümüz kurulduğu günden bu yana ailemizin mühim bir parçası olan Alexandru Epureanu ile yollarımız karşılıklı anlaşarak ayrılmıştır. 2014 yılındaki kuruluşumuzun peşinden kulüp tarihinin ilk yabancı transferi olan Alexandru Epureanu, Başakşehir ailesinin en kıymetli temel taşlarından olmuştur. Hem saha içinde hem de saha dışındaki davranışlarıyla örnek bir ustalaşmış olan tecrübeli oyuncu, takımımızın kaptanlık görevini de başarı ile yürütmüştür. Adeta kulübümüzle beraber büyüyen ve şampiyonluğumuzda mühim hisse sahibi olan Alexandru Epureanu’ya vermiş olduğu emekler için teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz.”

Ümraniyespor’dan aktarma için meydana getirilen izahat;

Kulübümüz, Başakşehir takımından 36 yaşındaki defans oyuncusu Alexandru Epureanu’yu sürem sonuna kadar renklerine bağladı. Epureanu’ya sefalar getirdin diyor, nice başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu