BETPAS823.COM GİRİŞİNİ YAP

Betpas823.com giriş adresi oldu. Betpas823.com yeni adresi artık. Betpas823.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas823.com Girişi.

Betpas823.com Giriş

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, kupada 4-1 kazanılan Ümraniyespor karşılaşmasını değerlendirdi.

Avcı, “Birkaç şeyden anlatmak lazım. Ümraniyespor hiçbir süre oyunu kaybetmemiş bir ekip. 2.5 senedir çıkış meydana getiren, elindeki oyuncu kalitesiyle en iyisini meydana getiren biri. Biz, kimi zaman yüksek konsantrasyonlu maçların arkasından aynı kadroyla devam ettik. Bunu 2 kere yapmış olup karşılığını alamayınca rotasyon mu diyelim, doğru zamanda kabiliyetleri kullanmak mı diyelim 7 tane daha azca oynayan oyuncuyla oynadık. Bu oyuncuları da oynatmak zorundaydık. Durumlarını görmeliydik.” dedi.

Deneyimli teknik adam, sözlerine, “Oyun kötü başlamadı. Rakip maçın başlangıcında golü buldu. Sen kırılıyorsun, rakibin direnci artıyor. Bir halde oyunda tutunmaya çalıştık. Dönem içinde 3 değişiklikle oyuncu standardını yukarı çektik. Bir ‘diamond’ modelini denedik. Daha iyisini yapabilirdik. Kimi zaman formasyon değişimleri kaliteyi düşürebiliyor. Oyun sonunda direkt oyun ve kenar ortasını denedik. Maç biterken doğru zamanda golü bulduk. Sonrasında bizim enerjimiz yukarı çıktı, onların düştü. Büyük ekip ve kaliteli oyuncu refleksi devreye girdi. Penaltı firar etti fakat vazgeçmedik, denedik.” diye devam etti.

“BÖYLE SÜRDÜRMEK İSTİYORUZ”

Karşılaşmada 2 golle yıldızlaşan Yusuf Yazıcı’ya değinen Abdullah Avcı, “Yusuf Yazıcı fazlaca hususi bir oyuncu. Mühim kaynak sağlayarak giden, bizi yurtdışında güzel temsil eden bir oyuncu. Vardığında sakatlıkları, tedavileri, inişleri, çıkışları oldu. Sakatlıktan çıktıktan sonrasında 15-20 gündür iyi çalışıyor. Performansı önemliydi.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

“Kazanma alışkanlığına geçen hafta başladık, bu hafta devam ettik. Bu şekilde sürdürmek istiyoruz.” diyen başarı göstermiş alıştırmacı, “Trabzonspor’un olduğu her yarışın içinde hedef var. Bizim yapımız da buna son aşama uygun. Ben gelmeden kısa süre ilkin Türkiye Kupası’nı kazanmıştı. Trabzonspor’un müzesinde 9-10 kupa var. Arzum, isteğim bu kupayı almak. Ligin içinde olmamız lazım, kupada olmamız lazım. Avrupa Konuşma Ligi var. Yeniden moral kazandık. Bizim için iyi oldu.” yorumunda bulunmuş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu