BETPAS823.COM GİRİŞİNİ YAP

Betpas823.com giriş adresi değişti. Betpas823.com yeni adresi oldu. Betpas823.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas823.com Girişi.

Betpas823.com Giriş

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, İstanbulspor karşısındaki 4-0’lık galibiyetin arkasından konuştu

Avcı: “Oyunun bu şekilde başlayacağını biliyorduk. İlk yarıda bir ihtimal topa %75 falan haiz olduk fakat rakiplerin bu şekilde oynadığı pozisyonlarda biz bu oyunu pasın sertliğini ve neleri planladıysak, bu tarz şeyleri daha süratli uygulamamız lazım. Mesafeyi süratli kat etmemiz lazım, oyunun yönünü acele çevirmemiz lazım. Pasın sertliği, kalitesi koşu, destek koşular yapmamız lazım. İlk yarı 10 dakika tamam ısındık fakat bunu hızlandırmamız lazımdı. İlk yarı oldukca fazla bir ihtimal üretmedik, gol bulduk, bulabilirdik. Rakibin bu durumda olması, onu planlamış, oldukca doğru bir plan. Dönem içinde görüntüler de gösterdik. Merkezden stoperlerin iyi mi çıkması gerektiğiyle ilgili. Oyunun hızını istedik. Olunca, oyun daha değişik skora gitti. Konsatrasyonları iyiydi, kazanmak, kazanma alışkanlığını tekrardan kazanmak mühim.” dedi.

Deneyimli teknik adam, sözlerine, “0-0 gittiği sürece, 1-0 gittiği sürece rakip oyunun içinde oluyor. Bu zamanda oyuncunun özgüvenleri kayıpları, pas hataları oluyor. Kupada da bitkin olan, ara sıra dinlendirmek durumunda olduğumuz, yine sıcak tutmak istediğimiz oyuncular vardı. Hepsini bir halde kullandık ve doğru cevaplar aldık. Daha değişik da olabilirdi. Daha çok pozisyona girdik. Doğru zamanda bir yengi daha aldık. Oyuncularıma teşekkür ederim.” diye devam etti.

Avcı, yandaş için de, “Taraftarımıza devamlı olduğu şeklinde o desteklerini, takıma, bana gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Buna desteklerine devam etsinler. Sonuna kadar oyunun içinde olsunlar. Hep desteklerini versinler. Trabzonspor onlar için güzellikler halletmeye devam edecek.” sözlerini sarf etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu