BETPAS823.COM RESMİ GİRİŞİ

Betpas823.com giriş adresi değişti. Betpas823.com yeni adresi oldu. Betpas823.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas823.com Girişi.

Betpas823.com Giriş

Kasımpaşa’nın teknik direktörü Selçuk İnan TRT SPOR’a açıklamalarda bulunmuş oldu.

İstedikleri sonucu alamadıklarını söyleyen İnan, “2 aydır buradayım istediğimiz neticeleri alamazsakta gelişim gösteriyoruz oyuncularda bunu bizlere gösteriyor. Süper ligde her maç fazlaca sıkıntılı fakat büyük takımlarla maç yapınca güçlük düzeyi yükseliyor. Oyuncularda bunun bilincinde tüm oyuncular bu şekilde maçları oynayıp kazanmak ister. Biz bunların farkındayız puan ve puanlara fazlaca ihtiyacımız var artık bu iyi oyunun karşılığını almak istiyoruz. Umudumuz Fenerbahçe maçı ile seri yapmak galibiyetler almak. İyi oyunu belli bir yere getiriyoruz sadece sonuçlar şu an istediğimiz şeklinde değil bunu Fenerbahçe maçı ile başlatmak istiyoruz. Yasin Özcan adına umutluyum. Oldukca fedakâr ve karakterli bir oyuncu. Potansiyeli devasa yükseklikte. Temennim onun Türk futboluna uzun seneler hizmet etmesidir.” ifadelerini kullandı.

“BABA OĞUL GİBİYİZ”

Fatih Terim’in kendisi için öneminden bahseden Selçuk İnan, “Fatih Terim ile aramızdaki saygı hiçbir vakit kaybolmadı ondan fazlaca şey öğrendik öğrenmeye devam ediyoruz. Baba oğul gibiyiz hocada bu şekilde görüyor. Öğretmen talebe ilişkimiz daima devam ediyor. İlk maçıma geleceğini bilmiyordum fazlaca heyecanlandım haberim yoktu ilk maçımda destek olması benim için fazlaca önemliydi.” dedi.

Okan Buruk ile ilgili de konuşan İnan, “Her insanın de bilmiş olduğu şeklinde rekorlar kırıyor. Oldukca başarı göstermiş buluyorum. Galatasaray daima şampiyonluğa oynayan bir ekip oldu. Bu yıl de aynı performansı gösteriyorlar. Okan Buruk da fazlaca başarı göstermiş aşama kaydediyor. Okan Hoca fazlaca doğru işler yapıyor. Bu başarıyı da hak ediyor.” diye konuştu.

“ARDA’NIN POTANSİYELİ YÜKSEK”

Arda Güler’in performansına değinen genç teknik adam, “Arda Güler’i izlediğimde Fenerbahçe’deydi bahsedilen konuşan bir oyuncuydu hocayla bunu paylaştım o da izlemişti. Potansiyelini hemen hemen gerçekleştiremedi sadece gerçekleştirmek için zamanı var. Klopp’u birazcık daha kendime yakın hissediyorum hep değişkenlik gösteriyor. Oyun felsefem önde oynamak ofansif ekip yaratmak. Bunlar vakit alan işler oyuncuları iyi tanımak o tip oyunculara haiz olmak gerekiyor..” ifadelerini kullandı.

AANHOLT VE SEFEROVIC

Geçirme ile ilgili de konuşan genç çalıştırıcı, “Bir fazlaca oyuncuya ilgilimiz var. Lüzumlu takviyeler yapılacaktır. Yönetimimiz elinden geleni yapmış olacaktır. Şu an bir ihtiyacımız var bunu görüyoruz fakat bizim işimiz sahada. Konsantre olduğum aslolan taraf saha. Van Aanholt ve Seferovic olabilir. Onlar da konuştuğumuz bazı adlar. Şu anda kesinleşmiş bir şey yok. Olduğu vakit aslına bakarsan öğrenirsiniz.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu