BETPAS823 GİRİŞİNİ YAP

Betpas823 giriş adresi oldu. Betpas823 yeni adresi artık. Betpas823 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas823 Girişi.

Betpas823 Giriş

Türkiye Futbol Federasyonu için büyük gün bugün… Yurt dışından dönen başkan Mehmet Büyükekşi’nin katılımıyla gerçekleşecek olan yönetim kurulu toplantısında, VAR hakemi Özgüç Türkalp ve maçın hakemi Erkan Özdamar’ın skandal bir karara imza attıkları Sivasspor-Galatasaray karşılaşması ele alınacak.

NELER OLDU?

BAŞKAN BÜYÜKEKŞİ MHK’DAN HEM RAPOR HEM DE KAYITLARI İSTEDİ

Büyük ses getiren Sivasspor-Galatasaray karşılaşmasından derhal sonrasında Mehmet Büyükekşi, yönetim ve Merkez Yargıcı Kurulu tarafınca bilgilendirildi.

Bu bilgiler ışığında bazı yönetim kurulu üyeleri, zaman geçirmeksizin karar alınmasını ve bilhassa Özgüç Türkalp’in hakemlik yaşamının bitirilmesini talep ettiler. Sadece başkan Mehmet Büyükekşi ilk olarak VAR kayıtlarını bizzat dinlemek istediğini açıkladı. Büyükekşi ek olarak MHK’dan detaylı bir rapor istedi.

NELER OLACAK?

HAKEMLERDEN ÖZGÜÇ TÜRKALP’E İHRAÇ ERKAN ÖZDAMAR’A KIRMIZI KART

Bugün yapılacak toplantı sonrasında (Bilhassa VAR kayıtlarının dinlenmesinin arkasından) ilkin iki yargıcı için karar verilecek.

Özgüç Türkalp: Sivasspor’un golü için yargıcı Erkan Özdamar’ı görüntüyü izlemesi için çağıran ve golü ofsayt öne sürülen nedeni ile iptal ettiren Türkalp’e artık vazife verilmeyecek ve hakemlik yaşamı sona erecek.

TFF’DE BAZI YÖNETİM KURULU ÜYELERİ MHK’YI DA SORUMLU TUTUYOR

Erkan Özdamar: Özgüç Türkalp’ın uyarısı ile ikna olmadan golü iptal eden Erkan Özdamar için de ciddi bir ceza verilecek. Özdamar sürem sonuna kadar vazife alamayacak.

MHK da masada: Mehmet Büyükekşi’nin detaylı bir rapor istediği MHK’nın durumu masada. Bazı yönetim kurulu üyeleri son skandal sonrası MHK’yı da görevli tutuyor.

Eğer MHK’nın verdiği rapor Federasyon Başkanı Mehmet Büyükekşi’yi doygunluk etmezse kurul için oldukça ciddi kararlar gündeme gelecek. Bu aşamada Büyükekşi’nin son aşama kesin olduğu ifade ediliyor. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu