BTPSAFF.COM RESMİ GİRİŞİ

Btpsaff.com güncel girişini kullanın. Btpsaff.com yeni adresi oldu. Btpsaff.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Btpsaff.com Girişi.

Btpsaff.com Giriş

Trabzonspor ‘da teknik direktör Abdullah Avcı’nın Antalya kampı sonrası bazı oyuncuların bireysel performansındaki memnuniyetsizliğini dile getirmesi geniş yankı bulmuştu.

Peşinden Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun, “Takımdan ayrılanlar olursa geçirme yaparız. Maaş bütçesini 30 milyon Euro’ya çekeceğiz” şeklindeki sözleri kadroda büyük bir değişim yaşanacağı algısı oluşturdu. Bordo-mavili teknik kurul, ocak ayı için rapor hazırlarken birçok oyuncuyla yolların ayrılabileceği öğrenildi.

LARSEN’DEN MEMNUN DEĞİL

Yüksek maaş alan Djaniny’ye teklif gelmesi halinde gidişine kolaylık sağlanacağı, Larsen’in ise performansından memnun olmayan Avcı’nın gönderilmesi yönünde görüş bildirdiği ifade edildi. Ek olarak Denswil ve Bardhi için de teklif kapılarının açıldığı gelen haberler içinde.

EDİN VİSCA İDMANA ÇIKMADI

Ayrıca ligin ikinci haftasında kolu kırılan ve Dünya Kupası içinde sahalara dönen Visca korkuttu. Trabzonspor’un 32 yaşındaki oyuncusu, kas spazmı sebebiyle dün meydana gelen idmana katılamadı. Visca Samsun ile oynanacak kupa maçına yetiştirilmeye çalışılacak.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu