BTPSAFF RESMİ ADRESİ

Btpsaff güncel adresi değişti. Btpsaff yeni girişi oldu. Btpsaff %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Btpsaff Girişi.

Btpsaff Giriş

Fransa Futbol Federasyonu Başkanı Noel Le Graet, ulusal ekip teknik direktörü için açıklamalarda bulunmuş oldu.

Graet, Didier Deschamps ile sözleşme uzatma görüşmesi yapacaklarını doğruladı ve bu görüşmenin gelecek hafta Guingamp’ta olacağını duyurdu.

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nı şimdiden düşünmeye başladıklarını söyleyen Fransız futbol adamı, Deschamps’ın durumu için federasyondan bazı isimlerle de görüşmesi icap ettiğini altını çizdi ve, “Normal olarak bazı üyelerle konuşmam gerekiyor sadece bence bunu Guingamp’ta halledeceğiz. Deschamps, kalmak istemiyorsa, görüşmeler kısa sürecek. Eğer kalmak istiyorsa, birazcık daha uzun görüşmeler olacak.” diye konuştu.

ZIDANE SORUSUNA CEVAP

Öte taraftan Le Graet, Deschamps’ın ayrılması durumunda Zinedine Zidane’nin planları içinde olup olmadığı yönünde gelen soruya ise, “Zidane? Deschamps’ın gidebileceği gerçeğini asla düşünmedim. Bazı gazeteciler onun gitmesini istiyor fakat bunlardan asla etkilenmedim. Deschamps, işini iyi yapmış oldu ve önceliği var ve sanırım bu mevzuda aynı fikirde olacağız” dedi.

Fransa Ulusal Ekibi’nda 2012’den yana vazife alan Didier Deschamps’ın sözleşmesi 31 Aralık’ta bitiyor. Deschamps, Fransa Ulusal Ekibi’nda 2018 Dünya Kupası’nı kazanırken, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası ve 2022 Dünya Kupası’nda ise finalde yitirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu