WLP GİRİLEBİLİR ADRESİ

Wlp güncel adresi değişti. Wlp yeni girişi oldu. Wlp %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Wlp Girişi.

Wlp Giriş

Fotomaç Gazetesi yazarı Sinan Vardar, Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş’in göreve gelmesinin peşinden yaşanmış olan değişimi değerlendirdiği bir yazı kaleme aldı.

İşte Vardar’ın sözleri;

“Tekrardan zirve yarışına ortak olmak için Beşiktaş, Güneş’in yönetiminde çalışmalarını sürdürüyor. Dünya Kupasında yer edinen oyuncuların yokluğunda Güneş, oyuncularının performansını yükseltmeyi arzuluyor. Şenol Hoca’nın oyunculara pozitif yönde dokunuşlarını senelerdir yakından takip ediyorum.

‘ALLI KIMILDADI’

Tecrübeli teknik insanın; Burak Yılmaz, Talisca, Aboubakar ve Quaresma başta olmak suretiyle birçok oyuncunun performanslarını artırdığına çoğumuz tanık olmuştuk. 3 mühim isim fazlaca arzulu Beşiktaş’ın, İstanbulspor’la oynadığı hazırlık maçında Cenk Tosun, Muleka ve Dele Alli’deki arzu ve talep görülmeye değerdi. Cenk Tosun hem attı, hem artırırken, Muleka’nın ekip arkadaşlarına yapmış olduğu pas servisleriyle keyif verdi. Geldiği günden bu yana jübileye yapmış emekli futbolcu görüntüsü veren Dele Alli’deki kımıldayış Beşiktaş için fazlaca fakat fazlaca mühim bir detay…

‘DOĞRU İSİM GÜNEŞ’

Kurtuluş altyapıda Şenol Hoca, işin uzmanı Beşiktaş’ı fazlaca iyi tanıyan bir teknik adam. Lige verilen arada Güneş’in öz kaynaktaki oyuncuları yakından takip etmesi fazlaca mühim bir artı. Şenol Güneş’in altyapı koordinatörü Mehmet Ekşi’yle beraber hareket etmesini takdir ediyorum. Beşiktaş’ın üreterek kazanması gerekiyor. Yönetimin yerinde olsam futboldaki tüm yetkileri Şenol Güneş’e verirdim. İşinde olan Güneş bu ekibi ileriye taşıyacak isimdir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu