WLP KAYIT ADRESİ

Wlp giriş adresi değişti. Wlp yeni adresi oldu. Wlp %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Wlp Girişi.

Wlp Giriş

İngiltere Championship ekiplerinden Hull City’nin yeni teknik direktörü Liam Rosenior, takımdaki Türk oyuncular Ozan Tufan ve Doğukan Sinik‘i oldukça beğendiğini söylemiş oldu.

Türk iş insanı Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu İngiliz temsilcisinde kısa süre ilkin teknik direktörlük görevine getirilen genç çalıştırıcı, AA muhabirinin sorularını yanıtladı.

2022 FIFA Dünya Kupası içinde Antalya’da gerçekleştirdikleri kampta açıklamada bulunan 38 yaşındaki teknik adam, Hull City’nin başına geçmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“ACUN ILICALI’YA TEŞEKKÜR EDERİM”

Kendisine güvenen Acun Ilıcalı’ya teşekkür eden Rosenior, “Burada, bu görevde olmaktan oldukça gurur duyuyorum. Acun Ilıcalı’ya bizlere güvenilmiş olduğu için teşekkür ederim. Kendisinin oldukça iyi bir insan bulunduğunu düşünüyorum. Hayallerini gerçekleştirmek istiyor. Kendisinin Hull City ile Premier League’e çıkma düşsel var. İlk görüşmemde oldukça iyi ve oldukça çalışkan bir insan bulunduğunu düşündüm.” ifadelerini kullandı.

OZAN TUFAN VE DOĞUKAN SİNİK SÖZLERİ

Süper Lig’i elinden geldiği kadar takip etmeye çalıştığını özetleyen ve Türkiye’de oldukça yetenekli futbolcular bulunduğunun altını çizen genç çalıştırıcı, ulusal oyuncular Ozan Tufan ve Doğukan Sinik’e ilişkin, “Ozan ve Doğukan mükemmel insanoğlu. Ekip için en iyisini istiyorlar. Onlarla çalışmaktan dolayı oldukça mutluyum. Hala süratli ve tempolu oyuna adapte olmaya çalışıyorlar. Beni mutlu eden şey onların adapte olmaya emek vermesi. Oldukca iyi futbolcular ve teknikleri hakkaten oldukça iyi.” diye konuştu. 

“ANTALYA’DA İMKANLAR ÇOK İYİ” 

Liam Rosenior, hayatında ilk kez Antalya’ya geldiğini ve imkanları oldukça beğendiğini dile getirdi.

Türk insanının oldukça yardımsever bulduğunu özetleyen Rosenior, “Antalya inanılmaz bir yer. Otelin sahası ve imkanlar oldukça iyi. İnsanlar oldukça yardım sever. Kibar ve saygılılar. Şimdiden tekrar gelmek istediğimi biliyorum. Oldukca çalışıyoruz. Dünya Kupası arasından sonrasında oldukça daha iyi olmak istiyoruz. Topa haiz olan bir ekip oluşturmak istiyoruz. Heyecanlı bir oyun sergilemek istiyoruz. Savaşan bir ekip istiyoruz.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu. 

TÜRKİYE İLE İNGİLTERE’NİN FARKI! 

İngiliz teknik adam, İngiltere ve Türk futbolu arasındaki en büyük farkın gidişat bulunduğunu aktardı.

Türk futbolunu oldukça sevdiğini özetleyen Rosenior, “Tüm ligleri elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. Türkiye de bunların içinde. İngiltere ile arasındaki en büyük fark ise gidişat. Türkiye’de oldukça teknik oyuncular var. Championship’te birazcık daha süratli ve fizyolojik bir lig. Benim işim ikisini birleştirmek. Hem süratli hem fizyolojik hem de heyecanlı ve teknik bir futbol oynatmak.” şeklinde görüş belirtti.

PELKAS’IN KALMASINI İSTİYOR

Hull City’de kiralık forma giyen Fenerbahçe’nin oyuncusu Dimitris Pelkas ile birkaç kez toplantı yaptığını da özetleyen Rosenior, Yunan futbolcunun oldukça akıllı ve teknik bulunduğunu kaydetti.

Rosenior, Pelkas’ın kendileriyle çalışmaktan memnun bulunduğunu, sürem sonu bitecek sözleşmesine karşın devam etmek istediğini altını çizdi.

Bu sürem üst lige çıkmalarının zor bulunduğunu da dile getiren genç teknik adam, Türkiye’yi 18 yaşlarındayken 2002 Dünya Kupası’nda hatırladığını ve devrin müdafa oyuncusu Alpay Özalan’ı oldukça beğendiğini de sözlerine ekledi

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu